BAŞKAN TUNA'DAN YENİMAHALLE ESNAFINA ZİYARET

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, Yenimahalle Demetevler’de esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek, uğradığı her bir esnafa hayırlı işler dileğinde bulundu.

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI DOÇ. DR. MUSTAFA TUNA, YENİMAHALLE DEMETEVLER ESNAFINI ZİYARET ETTİ

ESNAF VE VATANDAŞLARLA İLÇE SORUNLARINA İLİŞKİN GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNAN VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ HAKKINDA KONUŞAN BAŞKAN TUNA, YENİMAHALLE AK PARTİ İLÇE BAŞKANLIĞINI DA ZİYARET ETTİ

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, Yenimahalle Demetevler’de esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek, uğradığı her bir esnafa hayırlı işler dileğinde bulundu.

Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Ali Gökşin ve Yenimahalle AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Alper İnceöz’ün eşlik ettiği Başkan Tuna, İvedik Caddesi üzerindeki iş yerlerini tek tek gezdi ve esnafın sorunlarını dinledi.

BAŞKAN TUNA’DAN OKUL İÇİN KALDIRIM İSTEDİLER

Alt yapıdan ulaşıma birçok konuda esnafın taleplerini not alan Başkan Tuna’ya ilçe esnafı da ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Esnaf ziyaretleri sırasında vatandaşların da yoğun ilgi gösterdiği Başkan Tuna’yı gören Necmettin Tuncer adlı bir veli, Oğuzlar İlkokulu önündeki kaldırımların dar olmasının öğrenciler için tehlike oluşturduğuna dikkat çekerek, Başkan Tuna’dan kaldırımın genişletilmesi talebinde bulundu. Bürokratlarına öğrencilerin güvenliği için kaldırımların bir an önce genişletilmesi talimatını veren Başkan Tuna, “Büyükşehir Belediyesi olarak öğrencilerin iyi şartlarda eğitim görebilmesi için her türlü desteği vermeye hazırız” dedi.

BAŞKAN TUNA TEZAHÜRATLARLA UĞURLANDI

Esnaf ziyaretlerinin ardından Yenimahalle AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Alper İnceöz’ü makamında ziyaret eden Başkan Tuna, partililerle istişarelerde bulundu.

İlçenin özellikle ulaşım ve imar konusundaki acil ihtiyaçların bir an önce karşılanması konusunda gereken adımların atılacağını söyleyen Başkan Tuna, taleplerin ve çözüm önerilerinin tek tek değerlendirileceğini vurguladı.

Yenimahalle ilçe ziyaretinde fotoğraf çektirmek isteyen vatandaşları geri çevirmeyen Başkan Tuna, vatandaşların sevgi gösterileriyle ilçeden uğurlandı.

HABER FOTOĞRAFLARI